Deze pagina is bijgewerkt op 19 apr 2019

  Programma Persoonlijke kampioenschappen 2019  
                           
            Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Ronde 5 Ronde 6 Ronde 7  
  Groep 1 Nr Speler **)   Datum Datum Datum Datum Datum Datum Datum  
    1 A. van Brussel     11-02-2019 18-02-2019 11-03-2019 18-03-2019 25-03-2019 01-04-2019 08-04-2019  
  de Postiljon 2 P. van Lierop                    
    3 P. Swanenberg     2 7 7 3 5 6 8 6 4 2 8 7 6 2  
  maandag 4 D. Coset     4 5 6 4 2 8 7 5 3 8 2 5 5 3  
    5 W. van Eijndhoven     3 6 8 5 4 7 2 3 6 7 3 4 4 8  
    6 M. v.d. Loo     1 8 1 2 3 1 1 4 5 1 1 6 7 1  
    7 G. Elissen                    
    8 T. Driessen                    
                           
            Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Ronde 5 Ronde 6 Ronde 7  
  Groep 2 Nr Speler **)   Datum Datum Datum Datum Datum Datum Datum  
    1 J. de Laat     11-02-2019 18-02-2019 11-03-2019 18-03-2019 25-03-2019 01-04-2019 08-04-2019  
  't Geveltje 2 T. Verhoof **)                  
    3 H. Appeldoorn     1 8 7 3 5 6 1 4 4 2 8 7 6 2  
  maandag 4 H. de Bresser     2 7 6 4 3 1 8 6 3 8 2 5 7 1  
    5 H. Spooren     4 5 1 2 2 8 7 5 6 7 3 4 5 3  
    6 J. de Langen     3 6 8 5 4 7 2 3 5 1 1 6 4 8  
    7 Th. Ossenblok                    
    8 J. Aarts                    
                           
            Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Ronde 5 Ronde 6 Ronde 7  
  Groep 3 Nr Speler **)   Datum Datum Datum Datum Datum Datum Datum  
    1 A. de Beer **)   13-02-2019 20-02-2019 13-03-2019 20-03-2019 27-03-2019 03-04-2019 10-04-2019  
  de Kroeg 2 D. Schoordijk **)                  
    3 A. Blummel **)   1 vrij 2 vrij 3 vrij 4 vrij 5 vrij 6 vrij 7 vrij  
  woensdag 4 P. Steenbakkers     2 7 3 1 4 2 5 3 6 4 7 5 1 6  
    5 L. Halewijn     3 6 4 7 5 1 6 2 7 3 1 4 2 5  
    6 H. de Wert **)   4 5 5 6 6 7 7 1 1 2 2 3 3 4  
    7 J. van Osch **)                  
                           
                           
            Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Ronde 5 Ronde 6 Ronde 7  
  Groep 4 Nr Speler **)   Datum Datum Datum Datum Datum Datum Datum  
    1 A. Raaijmaakers     14-02-2019 21-02-2019 14-03-2019 21-03-2019 28-03-2019 04-04-2019 18-04-2019  
  de Kroeg 2 S. Zink                    
    3 K. Karssemakers     1 8 7 3 5 6 1 4 4 2 8 7 6 2  
  donderdag 4 W. van Schijndel     2 7 6 4 3 1 8 6 3 8 2 5 7 1  
    5 H. van Houtum     4 5 1 2 2 8 7 5 6 7 3 4 5 3  
    6 G. van Houtum     3 6 8 5 4 7 2 3 5 1 1 6 4 8  
    7 A. van Houtum                    
    8 M. Blummel                    
                           
            Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Ronde 5 Ronde 6 Ronde 7  
  Groep 5 Nr Speler **)   Datum Datum Datum Datum Datum Datum Datum  
    1 H. v.d. Heijden     14-02-2019 21-02-2019 14-03-2019 21-03-2019 28-03-2019 04-04-2019 11-04-2019  
  de Comsche Hoeve 2 F. Stans **)                  
    3 G. Eltink     1 vrij 2 vrij 3 vrij 4 vrij 5 vrij 6 vrij 7 vrij  
  donderdag 4 A. van Weert     2 7 3 1 4 2 5 3 6 4 7 5 1 6  
    5 J. Leijten     3 6 4 7 5 1 6 2 7 3 1 4 2 5  
    6 J. Hendriks     4 5 5 6 6 7 7 1 1 2 2 3 3 4  
    7 P. Leijten                    
                           
                           
            Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Ronde 5 Ronde 6 Ronde 7  
  Groep 6 Nr Speler **)   Datum Datum Datum Datum Datum Datum Datum  
    1 P. van Weert     15-02-2019 08-03-2019 15-03-2019 22-03-2019 29-03-2019 05-04-2019 12-04-2019  
  de Comsche Hoeve 2 T. v.d. Steen                    
    3 C. Franken     1 8 7 3 5 6 1 4 4 2 8 7 6 2  
  vrijdag 4 M. van Gestel **)   2 7 6 4 3 1 8 6 3 8 2 5 7 1  
    5 N. Heesakkers **)   4 5 1 2 2 8 7 5 6 7 3 4 5 3  
    6 M. de Gelder     3 6 8 5 4 7 2 3 5 1 1 6 4 8  
    7 B. Huijberts **)                  
    8 R. van Tongeren                    
                           
                           
      Finalerondes worden gespeeld in de Comsche Hoeve op 3, 4 en 5 mei