Deze pagina is bijgewerkt op 07 jun 2016

Uitslagen finalerondes Persoonlijke Kampioenschappen 2016

  Halve Finales Klasse B                          
  Datum Groep Speler1 Car Brt HS Moy Pt   Groep Speler2 Car Brt HS Moy Pt
11:00 01-05-2016 1/2 Fin. Klasse B K. Karssemakers 33 27 5 1,22 12   1/2 Fin. Klasse B Th. Ossenblok 19 27 3 0,70 6
11:00 01-05-2016 1/2 Fin. Klasse B H. de Bresser 21 18 4 1,16 5   1/2 Fin. Klasse B W. Witte 43 18 19 2,38 12
                               
  Finale Klasse B                          
13:45 01-05-2016 Fin. Klasse B W. Witte 43 24 6 1,79 12   Fin. Klasse B K. Karssemakers 31 24 6 1,29 10
                                 
  Uitslag Klasse B                          
    Nr Speler                        
    1 W. Witte                        
    2 K. Karssemakers                        
    3 Th. Ossenblok                        
    3 H. de Bresser                        
                                 
                                 
  Halve Finales Klasse A                          
  Datum Groep Speler1 Car Brt HS Moy Pt   Groep Speler2 Car Brt HS Moy Pt
12:00 01-05-2016 1/2 Fin. Klasse A P. van Weert 64 25 11 2,56 12   1/2 Fin. Klasse A P. Swanenberg 61 25 18 2,44 6
12:00 01-05-2016 1/2 Fin. Klasse A T. v.d. Steen 62 40 7 1,55 10   1/2 Fin. Klasse A M. v.d. Loo 54 40 7 1,35 10
      T. v.d. Steen winnaar na barrage                
  Finale Klasse A                            
14:45 01-05-2016 Fin. Klasse A P. van Weert 40 34 5 1,17 6   Fin. Klasse A T. v.d. Steen 62 34 8 1,82 10
                                 
  Uitslag Klasse A                          
    Nr Speler                        
    1 T. v.d. Steen                        
    2 P. van Weert                        
    3 M. v.d. Loo                        
    3 P. Swanenberg                        
                                 
                                 
                                 
                               
  Finale-wedstrijden PK 2016                            
  Klasse B Poule B1                            
  Datum Groep Speler1 Car Brt HS Moy Pt   Groep Speler2 Car Brt HS Moy Pt
19:30 29-04-2016 Poule B1 K. Karssemakers 33 35 4 0,94 10   Poule B1 G. van Houtum 29 35 4 0,82 9
19:30 29-04-2016 Poule B1 H. de Bresser 40 31 4 1,29 10   Poule B1 B. Bakker 31 31 4 1,00 8
                                 
10:20 30-04-2016 Poule B1 K. Karssemakers 33 33 4 1,00 10   Poule B1 H. de Bresser 33 33 4 1,00 8
10:20 30-04-2016 Poule B1 B. Bakker 38 32 10 1,18 10   Poule B1 G. van Houtum 23 32 3 0,71 7
13:40 30-04-2016 Poule B1 H. de Bresser 40 17 9 2,35 12   Poule B1 G. van Houtum 27 17 9 1,58 9
13:40 30-04-2016 Poule B1 B. Bakker 38 27 6 1,40 12   Poule B1 K. Karssemakers 31 27 8 1,14 10
                                 
  Klasse B Poule B2                            
  Datum Groep Speler1 Car Brt HS Moy Pt   Groep Speler2 Car Brt HS Moy Pt
21:20 29-04-2016 Poule B2 W. Witte 43 32 6 1,34 10   Poule B2 A. van Houtum 19 32 4 0,59 7
21:20 29-04-2016 Poule B2 M. de Gelder 29 43 3 0,67 6   Poule B2 G. Eltink 32 43 6 0,74 10
                                 
12:10 30-04-2016 Poule B2 W. Witte 43 35 8 1,22 10   Poule B2 G. Eltink 24 35 4 0,68 7
12:10 30-04-2016 Poule B2 M. de Gelder 37 29 8 1,27 8   Poule B2 A. van Houtum 25 29 5 0,86 12
16:20 30-04-2016 Poule B2 M. de Gelder 41 35 6 1,17 9   Poule B2 W. Witte 43 35 4 1,22 10
16:20 30-04-2016 Poule B2 G. Eltink 23 31 4 0,74 7   Poule B2 A. van Houtum 25 31 4 0,80 10
                                 
  Klasse B Poule B3                            
  Datum Groep Speler1 Car Brt HS Moy Pt   Groep Speler2 Car Brt HS Moy Pt
22:10 29-04-2016 Poule B3 J. Bovens 10 35 3 0,28 6   Poule B3 F. van Esch 32 35 5 0,91 10
22:10 29-04-2016 Poule B3 Th. Ossenblok 30 35 7 0,85 10   Poule B3 P. Leyten 16 35 4 0,45 7
                                 
13:40 30-04-2016 Poule B3 F. van Esch 22 17 7 1,29 7   Poule B3 Th. Ossenblok 30 17 13 1,76 12
13:40 30-04-2016 Poule B3 P. Leyten 16 27 3 0,59 7   Poule B3 J. Bovens 16 27 2 0,59 12
17:10 30-04-2016 Poule B3 P. Leyten 22 30 4 0,73 10   Poule B3 F. van Esch 30 30 6 1,00 9
17:10 30-04-2016 Poule B3 J. Bovens 7 36 2 0,19 4 Poule B3 Th. Ossenblok 30 36 4 0,83 10
                                 
                                 
                                 
  Klasse A Poule A1                            
  Datum Groep Speler1 Car Brt HS Moy Pt   Groep Speler2 Car Brt HS Moy Pt
20:20 29-04-2016 Poule A1 T. v.d. Steen 62 11 16 5,63 12   Poule A1 C. Arts 43 11 19 3,90 4
11:10 30-04-2016 Poule A1 T. v.d. Steen 44 35 6 1,25 7   Poule A1 P. Swanenberg 92 35 17 2,62 10
15:20 30-04-2016 Poule A1 P. Swanenberg 92 42 14 2,19 10   Poule A1 C. Arts 109 42 16 2,59 10
                                 
  Klasse A Poule A2                            
  Datum Groep Speler1 Car Brt HS Moy Pt   Groep   Car Brt HS Moy Pt
20:20 29-04-2016 Poule A2 P. van Weert 63 29 11 2,17 10   Poule A2 D. Coset 99 29 24 3,41 12
11:10 30-04-2016 Poule A2 D. Coset 76 27 16 2,81 7   Poule A2 M. v.d. Loo 54 27 8 2,00 12
15:20 30-04-2016 Poule A2 P. van Weert 64 32 7 2,00 10   Poule A2 M. v.d. Loo 54 32 17 1,68 10
                               
                                 
                                 
                                 
  Poulestanden Klasse B Winnaar elke poule + beste 2e gaan door naar kruisfinales.              
                                 
                                 
        Gesp. Car Brt   Moy Pt % Score            
  Poule B1 1 K. Karssemakers 3 97 95   1,02 30 98,0% Door naar kruisfinales          
  Poule B1 2 H. de Bresser 3 113 81   1,39 30 94,2% Door naar kruisfinales          
  Poule B1 3 B. Bakker 3 107 90   1,18 30 93,9%            
  Poule B1 4 G. van Houtum 3 79 84   0,94 25 84,9%            
                                 
        Gesp. Car Brt   Moy Pt              
  Poule B2 1 W. Witte 3 129 102   1,26 30 100,0% Door naar kruisfinales          
  Poule B2 2 A. van Houtum 3 69 92   0,75 29 92,0%            
  Poule B2 3 G. Eltink 3 79 109   0,72 24 82,3%            
  Poule B2 4 M. de Gelder 3 107 107   1 23 84,9%            
                                 
        Gesp. Car Brt   Moy Pt              
  Poule B3 1 Th. Ossenblok 3 90 88   1,02 32 100,0% Door naar kruisfinales          
  Poule B3 2 F. van Esch 3 84 82   1,02 26 87,5%            
  Poule B3 3 P. Leyten 3 54 92   0,58 24 81,8%            
  Poule B3 4 J. Bovens 3 33 98   0,33 22 68,8%            
                                 
                                 
  Poulestanden Klasse A Beste twee elke poule gaan door naar kruisfinales              
                                 
        Gesp. Car Brt   Moy Pt              
  Poule A1 1 P. Swanenberg 2 184 77   2,38 20 100,0% Door naar kruisfinales          
  Poule A1 2 T. v.d. Steen 2 106 46   2,3 19 85,5% Door naar kruisfinales          
  Poule A1 3 C. Arts 2 152 53   2,86 14 69,7%            
                                 
        Gesp. Car Brt   Moy Pt              
  Poule A2 1 M. v.d. Loo 2 108 59   1,83 22 100,0% Door naar kruisfinales          
  Poule A2 2 P. van Weert 2 127 61   2,08 20 99,2% Door naar kruisfinales          
  Poule A2 3 D. Coset 2 175 56   3,12 19 88,4%