Deze pagina is bijgewerkt op 04 mei 2015

Uitslagen finalerondes Persoonlijke Kampioenschappen 2015


Winnaar Klasse A: Piet Swanenberg.
Winnaar Klasse B: Toon van Weert.


                                 
  Halve Finales Klasse B                          
  Datum Groep Speler1 Car Brt HS Moy Pt   Groep Speler2 Car Brt HS Moy Pt
11:00 03-05-2015 1/2 Fin. Klasse B H. van Houtum 13 29 2 0,44 5   1/2 Fin. Klasse B W. Witte 39 29 7 1,34 12
11:00 03-05-2015 1/2 Fin. Klasse B M. der Kinderen 24 23 6 1,04 3   1/2 Fin. Klasse B A. van Weert 28 23 6 1,21 12
                               
  Finale Klasse B                          
13:30 03-05-2015 Fin. Klasse B A. van Weert 28 31 5 0,90 10   Fin. Klasse B W. Witte 18 31 4 0,58 4
                                 
  Uitslag Klasse B                          
    Nr Speler                        
    1 A. van Weert                        
    2 W. Witte                        
    3 H. van Houtum                        
    3 M. der Kinderen                        
                                 
                                 
  Halve Finales Klasse A                          
  Datum Groep Speler1 Car Brt HS Moy Pt   Groep Speler2 Car Brt HS Moy Pt
12:00 03-05-2015 1/2 Fin. Klasse A L. van Erp 76 35 14 2,17 7   1/2 Fin. Klasse A L. Griebe 63 35 7 1,80 10
12:00 03-05-2015 1/2 Fin. Klasse A P. Swanenberg 91 26 18 3,50 12   1/2 Fin. Klasse A J. v.d. Boogaard 38 26 8 1,46 5
                                 
  Finale Klasse A                            
14:30 03-05-2015 Fin. Klasse A L. Griebe 48 31 9 1,54 7   Fin. Klasse A P. Swanenberg 91 31 16 2,93 10
                                 
  Uitslag Klasse A                          
    Nr Speler                        
    1 P. Swanenberg                        
    2 L. Griebe                        
    3 L. van Erp                        
    3 J. v.d. Boogaard                        
                                 
                                 
                                 
                               
  Finale-wedstrijden PK 2015                            
  Klasse B Poule B1                            
  Datum Groep Speler1 Car Brt HS Moy Pt   Groep Speler2 Car Brt HS Moy Pt
19:30 01-05-2015 Poule B1 M. der Kinderen 75 35 8 2,14 10   Poule B1 M. van Aarle 30 35 5 0,85 8
21:20 01-05-2015 Poule B1 R. van Tongeren 20 23 5 0,86 6   Poule B1 W. Witte 39 23 4 1,69 12
                                 
10:20 02-05-2015 Poule B1 M. van Aarle 34 30 5 1,13 10   Poule B1 R. van Tongeren 33 30 7 1,10 10
11:10 02-05-2015 Poule B1 W. Witte 35 25 5 1,40 9   Poule B1 M. der Kinderen 75 25 14 3,00 12
14:30 02-05-2015 Poule B1 W. Witte 39 25 9 1,56 12   Poule B1 M. van Aarle 17 25 6 0,68 5
15:20 02-05-2015 Poule B1 M. der Kinderen 75 32 12 2,34 10   Poule B1 R. van Tongeren 24 32 7 0,75 7
                                 
  Klasse B Poule B2                            
  Datum Groep Speler1 Car Brt HS Moy Pt   Groep Speler2 Car Brt HS Moy Pt
19:30 01-05-2015 Poule B2 H. van Houtum 26 24 7 1,08 12   Poule B2 P. v.d. Langenberg 29 24 5 1,20 6
22:10 01-05-2015 Poule B2 R. Huijberts 51 32 6 1,59 9   Poule B2 G. van Houtum 31 32 3 0,96 10
                                 
10:20 02-05-2015 Poule B2 R. Huijberts 53 48 6 1,10 10   Poule B2 P. v.d. Langenberg 43 48 4 0,89 9
13:00 02-05-2015 Poule B2 H. van Houtum 26 14 9 1,85 12   Poule B2 G. van Houtum 5 14 3 0,35 1
14:30 02-05-2015 Poule B2 G. van Houtum 31 28 4 1,10 12   Poule B2 P. v.d. Langenberg 35 28 4 1,25 7
17:10 02-05-2015 Poule B2 H. van Houtum 26 36 5 0,72 10   Poule B2 R. Huijberts 51 36 8 1,41 9
                                 
  Klasse B Poule B3                            
  Datum Groep Speler1 Car Brt HS Moy Pt   Groep Speler2 Car Brt HS Moy Pt
21:20 01-05-2015 Poule B3 A. van Weert 28 18 9 1,55 12   Poule B3 G. Eltink 16 18 4 0,88 5
22:10 01-05-2015 Poule B3 L. Halewijn 44 17 7 2,58 10   Poule B3 W. van Schijndel 30 17 6 1,76 12
                                 
11:10 02-05-2015 Poule B3 G. Eltink 16 23 4 0,69 5   Poule B3 W. van Schijndel 30 23 6 1,30 12
13:00 02-05-2015 Poule B3 A. van Weert 28 27 6 1,03 12   Poule B3 L. Halewijn 46 27 6 1,70 10
15:20 02-05-2015 Poule B3 L. Halewijn 35 30 7 1,16 7   Poule B3 G. Eltink 30 30 5 1,00 10
17:10 02-05-2015 Poule B3 A. van Weert 20 37 4 0,54 7 Poule B3 W. van Schijndel 30 37 5 0,81 10
                                 
                                 
                                 
  Klasse A Poule A1                            
  Datum Groep Speler1 Car Brt HS Moy Pt   Groep Speler2 Car Brt HS Moy Pt
20:20 01-05-2015 Poule A1 L. Griebe 63 28 13 2,25 12   Poule A1 J. v.d. Boogaard 62 28 9 2,21 10
12:00 02-05-2015 Poule A1 D. Coset 53 31 8 1,70 6   Poule A1 J. v.d. Boogaard 65 31 6 2,09 10
16:10 02-05-2015 Poule A1 L. Griebe 60 38 7 1,57 9   Poule A1 D. Coset 87 38 8 2,28 10
                                 
  Klasse A Poule A2                            
  Datum Groep Speler1 Car Brt HS Moy Pt   Groep   Car Brt HS Moy Pt
20:20 01-05-2015 Poule A2 P. Swanenberg 91 40 13 2,27 10   Poule A2 M. v.d. Loo 61 40 13 1,52 9
12:00 02-05-2015 Poule A2 L. van Erp 82 32 9 2,56 8   Poule A2 P. Swanenberg 91 32 14 2,84 10
16:10 02-05-2015 Poule A2 L. van Erp 100 27 14 3,70 12   Poule A2 M. v.d. Loo 41 27 12 1,51 6
                               
                                 
                                 
                                 
  Poulestanden Klasse B Winnaar elke poule + beste 2e gaan door naar kruisfinales.              
                                 
                                 
        Gesp. Car Brt   Moy Pt % Score            
  Poule B1 1 W. Witte 3 113 73   1,54 33 96,6% Door naar kruisfinales          
  Poule B1 2 M. der Kinderen 3 225 92   2,44 32 100,0% Door naar kruisfinales          
  Poule B1 3 M. van Aarle 3 81 90   0,9 23 79,4%            
  Poule B1 4 R. van Tongeren 3 77 85   0,9 23 77,8%            
                                 
        Gesp. Car Brt   Moy Pt              
  Poule B2 1 H. van Houtum 3 78 74   1,05 34 100,0% Door naar kruisfinales          
  Poule B2 2 R. Huijberts 3 155 116   1,33 28 97,5%            
  Poule B2 3 G. van Houtum 3 67 74   0,9 23 72,0%            
  Poule B2 4 P. v.d. Langenberg 3 107 100   1,07 22 77,5%            
                                 
        Gesp. Car Brt   Moy Pt              
  Poule B3 1 W. van Schijndel 3 90 77   1,16 34 100,0%            
  Poule B3 2 A. van Weert 3 76 82   0,92 31 90,5% Door naar kruisfinales          
  Poule B3 3 L. Halewijn 3 125 74   1,68 27 86,8%            
  Poule B3 4 G. Eltink 3 62 71   0,87 20 68,9%            
      Wilma v. Schijndel is plotseling verhinderd zondag              
                                 
  Poulestanden Klasse A Beste twee elke poule gaan door naar kruisfinales              
                                 
        Gesp. Car Brt   Moy Pt              
  Poule A1 1 L. Griebe 2 123 66   1,86 21 97,6% Door naar kruisfinales          
  Poule A1 2 J. v.d. Boogaard 2 127 59   2,15 20 97,7% Door naar kruisfinales          
  Poule A1 3 D. Coset 2 140 69   2,02 16 80,5%            
                                 
        Gesp. Car Brt   Moy Pt              
  Poule A2 1 P. Swanenberg 2 182 72   2,52 20 100,0% Door naar kruisfinales          
  Poule A2 2 L. van Erp 2 182 59   3,08 20 91,0% Door naar kruisfinales          
  Poule A2 3 M. v.d. Loo 2 102 67   1,52 15 82,3%