Deze pagina is bijgewerkt op 08 apr 2013

Uitslagen finalerondes Persoonlijke Kampioenschappen 2013


Winnaar Klasse A: Christ Verhoeven.
Winnaar Klasse B: Jos Hendriks


                                 
  Halve Finales Klasse B                          
  Datum Groep Speler1 Car Brt HS Moy Pt   Groep Speler2 Car Brt HS Moy Pt
  07-04-2013 1/2 Fin. Klasse B H. de Bresser 10 20 3 0,50 2   1/2 Fin. Klasse B W. van Schijndel 31 20 6 1,55 12
  07-04-2013 1/2 Fin. Klasse B K. Karssemakers 22 24 5 0,91 5   1/2 Fin. Klasse B J. Hendriks 24 24 4 1,00 12
                                 
  Finale Klasse B                          
  07-04-2013 Fin. Klasse B W. van Schijndel 30 32 5 0,93 9   Fin. Klasse B J. Hendriks 24 32 4 0,75 10
                                 
                                 
  Uitslag Klasse B                          
    Nr Speler                        
    1 J. Hendriks                        
    2 W. van Schijndel                        
    3 K. Karssemakers                        
    3 H. de Bresser                        
                                 
                                 
                                 
                                 
  Halve Finales Klasse A                          
  Datum Groep Speler1 Car Brt HS Moy Pt   Groep Speler2 Car Brt HS Moy Pt
  07-04-2013 1/2 Fin. Klasse A T. v.d. Steen 64 24 17 2,66 8   1/2 Fin. Klasse A C. Verhoeven 76 24 9 3,16 12
  07-04-2013 1/2 Fin. Klasse A T. Troeijen 62 33 10 1,87 6   1/2 Fin. Klasse A C. Arts 81 33 13 2,45 10
                                 
  Finale Klasse A                            
  07-04-2013 Fin. Klasse A C. Verhoeven 76 24 19 3,16 12   Fin. Klasse A C. Arts 46 24 5 1,91 5
                                 
                                 
  Uitslag Klasse A                          
    Nr Speler                        
    1 C. Verhoeven                        
    2 C. Arts                        
    3 T. v.d. Steen                        
    3 T. Troeijen                        
                                 
                                 
                                 
  Finale-wedstrijden PK 2013                          
                             
  Klasse B Poule B1                            
  Datum Groep Speler1 Car Brt HS Moy Pt   Groep Speler2 Car Brt HS Moy Pt
  05-04-2013 Poule B1 H. de Bresser 41 23 8 1,78 12   Poule B1 S. Zink 40 23 10 1,73 7
  06-04-2013 Poule B1 F. Stans 31 23 7 1,34 9   Poule B1 J. Hendriks 24 23 7 1,04 12
                                 
  06-04-2013 Poule B1 S. Zink 28 29 9 0,96 5   Poule B1 J. Hendriks 24 29 3 0,82 12
  06-04-2013 Poule B1 H. de Bresser 41 33 7 1,24 10   Poule B1 F. Stans 15 33 3 0,45 3
  06-04-2013 Poule B1 F. Stans 38 26 7 1,46 12   Poule B1 S. Zink 46 26 9 1,76 8
  06-04-2013 Poule B1 H. de Bresser 41 24 5 1,70 12   Poule B1 J. Hendriks 20 24 4 0,83 9
                                 
  Klasse B Poule B2                            
  Datum Groep Speler1 Car Brt HS Moy Pt   Groep Speler2 Car Brt HS Moy Pt
  05-04-2013 Poule B2 J. van Osch 8 22 5 0,36 3   Poule B2 W. van Schijndel 31 22 6 1,40 12
  06-04-2013 Poule B2 M. van Gestel 51 36 9 1,41 10   Poule B2 G. Eltink 21 36 3 0,58 7
                                 
  06-04-2013 Poule B2 M. van Gestel 35 28 5 1,25 6   Poule B2 J. van Osch 25 28 4 0,89 12
  06-04-2013 Poule B2 W. van Schijndel 30 29 6 1,03 9   Poule B2 G. Eltink 29 29 6 1,00 12
  06-04-2013 Poule B2 M. van Gestel 51 33 7 1,54 10   Poule B2 W. van Schijndel 29 33 8 0,87 9
  06-04-2013 Poule B2 J. van Osch 18 38 3 0,47 7   Poule B2 G. Eltink 29 38 4 0,76 10
                                 
  Klasse B Poule B3                            
  Datum Groep Speler1 Car Brt HS Moy Pt   Groep Speler2 Car Brt HS Moy Pt
  05-04-2013 Poule B3 A. Smetsers 26 37 6 0,70 6   Poule B3 R. van Tongeren 35 37 5 0,94 10
  05-04-2013 Poule B3 K. Karssemakers 29 28 5 1,03 7   Poule B3 A. van Houtum 21 28 4 0,75 12
                                 
  06-04-2013 Poule B3 K. Karssemakers 38 24 6 1,58 12   Poule B3 R. van Tongeren 27 24 4 1,12 7
  06-04-2013 Poule B3 A. Smetsers 43 39 10 1,10 10   Poule B3 A. van Houtum 18 39 4 0,46 8
  06-04-2013 Poule B3 A. Smetsers 25 29 6 0,86 5   Poule B3 K. Karssemakers 38 29 8 1,31 12
  06-04-2013 Poule B3 A. van Houtum 20 26 3 0,76 10   Poule B3 R. van Tongeren 35 26 6 1,34 12
                                 
                                 
                                 
  Klasse A Poule A1                            
  Datum Groep Speler1 Car Brt HS Moy Pt   Groep Speler2 Car Brt HS Moy Pt
  05-04-2013 Poule A1 D. Schoordijk 39 37 7 1,05 6   Poule A1 T. Troeijen 96 37 10 2,59 10
  05-04-2013 Poule A1 C. Verhoeven 76 33 12 2,30 10   Poule A1 T. Troeijen 78 33 11 2,36 8
  06-04-2013 Poule A1 C. Verhoeven 72 34 10 2,11 9   Poule A1 D. Schoordijk 62 34 8 1,82 10
                                 
  Klasse A Poule A2                            
  Datum Groep Speler1 Car Brt HS Moy Pt   Groep Speler2 Car Brt HS Moy Pt
  05-04-2013 Poule A2 A. van Brussel 146 37 14 3,94 7   Poule A2 T. v.d. Steen 77 37 10 2,08 10
  06-04-2013 Poule A2 C. Arts 81 29 16 2,79 12   Poule A2 A. van Brussel 145 29 16 5,00 7
  05-04-2013 Poule A2 C. Arts 81 26 12 3,11 12   Poule A2 T. v.d. Steen 47 26 8 1,80 6
                                 
                                 
                                 
  Poulestanden Klasse B Winnaar elke poule + beste tweede gaan door naar kruisfinales            
          B1-1 B2-1   B3-1 Beste 2e              
                                 
        Gesp. Car Brt   Moy Pt              
  Poule B1 1 H. de Bresser 3 123 80   1,53 34              
  Poule B1 2 J. Hendriks 3 68 76   0,89 33              
  Poule B1 3 F. Stans 3 84 82   1,02 24              
  Poule B1 4 S. Zink 3 114 78   1,46 20              
                                 
        Gesp. Car Brt   Moy Pt              
  Poule B2 1 W. van Schijndel 3 90 84   1,07 30              
  Poule B2 2 G. Eltink 3 79 103   0,76 29              
  Poule B2 3 M. van Gestel 3 137 97   1,41 26              
  Poule B2 4 J. van Osch 3 51 88   0,57 22              
                                 
        Gesp. Car Brt   Moy Pt              
  Poule B3 1 K. Karssemakers 3 105 81   1,29 31              
  Poule B3 2 A. van Houtum 3 59 93   0,63 30              
  Poule B3 3 R. van Tongeren 3 97 87   1,11 29              
  Poule B3 4 A. Smetsers 3 94 105   0,89 21              
                                 
                                 
  Poulestanden Klasse A Beste twee elke poule gaan door naar kruisfinales              
                                 
        Gesp. Car Brt   Moy Pt              
  Poule A1 1 C. Verhoeven 2 148 67   2,2 19              
  Poule A1 2 T. Troeijen 2 174 70   2,48 18              
  Poule A1 3 D. Schoordijk 2 101 71   1,42 16              
                                 
        Gesp. Car Brt   Moy Pt              
  Poule A2 1 C. Arts 2 162 55   2,94 24              
  Poule A2 2 T. v.d. Steen 2 124 63   1,96 16              
  Poule A2 3 A. van Brussel 2 291 66   4,4 14